Dil

Bloglamaya Geldik

Bloglamaya Geldik

Bloglamaya Geldik

Öncelikle Merhaba!

Ajansımızın çiçeği burnunda bloğunun ilk yazısıyla karşınızdayız! Açıkçası, öyle damdan düşer gibi, soğuk, hissiz ve klişe bir bilgilendirme yazısı yazmak istemiyoruz. Bu yüzden Bluport’un ne olmadığından, içerisindeki her biri apayrı bir dünya olan emektarlarından biraz da ajansın işleyişinden bahsetmek istiyoruz. Öncelikle bizler aşırı kusursuz, işten başka hiçbir şey düşünmeyen ve çalışan demir paslanmaz hesabı bir makine gibi durmadan çalışan insanlar değiliz. Ha, tembel de değiliz!

Peki Biz Kimiz?

Bizler nüfusu bir milyonu aşan bir şehirde, şehrin en hareketli semtinde ve aslında hayatın tam merkezinde, lolcü stajyerleriyle, sanatını icra etmek isteyeniyle, ilhamı mahalledeki kavgayı izlerken geleniyle, kızanıyla, küseniyle, hep çok ciddisiyle ve de hep çok güleniyle on dört kişilik, rengârenk ve kocaman bir ekibiz! En önemlisi işimizi çok seviyoruz!

“Ben”den Ziyade “Biz”i seviyoruz!

Bluport olarak bizler için önemli olan bazı kavramlar var. Creative, marketing, prodüksiyon ya da tasarım gibi… Bu kavramlar bizim için, odalarımızın kenarındaki departman isimleri olmaktan ziyade birer ideal ve değer. Tüm bu kavramları yaptığımız işlere entegre ederken, mükemmelliğe giden yolun işbirliğinden geçtiğine inanıyoruz. Bu yüzden “Ben”den ziyade “Biz”i seviyor ve tüm çalışmalarımızı bunlara dikkat ederek hazırlıyoruz.

Bizi belirgin kılan şey

Bizi belirgin kılan şey herkesin, alanındaki trendleri takip ederek kendini güncellemesi ve sonrasında giriştiği işlerde akıl ile fırsatçılığı birleştirebilmesi. Ki zaten tüm bunların artılarını, müşterilerimizin gerek markalarını konumlandırıp onlara yol haritası çizerken gerekse marka karakterine uygun görsel tasarım hazırlarken çok net görebiliyoruz.

Ve şimdi bloglamak için buradayız!

Sözün özü dijital dünyanın bahçesinde her şeyi oyuna çevirebilen çocuklar gibi bir yandan eğleniyor bir yandan da firmaların işlerini kolaylaştıracak icatlar yapıyoruz. Şimdi de çiçeği burnunda bloğumuzda hem yaptığımız işleri ve kişisel deneyimlerimizi paylaşmak hem de sektörle alakalı gelişmeleri yorumlamak için kolları sıvadık.

Sizler de an be an güncellenen dijital dünyadaki gelişmeleri, reklam dünyasının perde arkasını, sektörle alakalı tüm trendleri merak ediyorsanız bizi takipte kalın!

Paylaş: