Dil

BLUPORT

BLUPORT

02

BLUPORT CREATIVE

Ajansımızın  kuruluşu motivasyon konuşmalarına konu olacak türden. Bugünümüz  ajans başkanımızın henüz açık hava sektöründe çalışırken hayalini kurduğu tablonun resmedilmiş halidir. Bir kişi hayalleriyle birlikte sektörün tozunu yutunca kıymet verdiği durumlar da farklı oluyor tabi. Müşterilerimizle resmi başlayan ilişkilerin her zaman samimiyete dönmesi  belki de  bu yüzden.

Samimiyet demişken Bluport Reklam Ajansı resmi olarak 2016 yılında reklam severlere merhaba dedi. Hazır kendimizden bahsediyorken isim seçimimizin neden Bluport olduğunu da açıklayalım. Ekibimize ilk dahil olan mavi tutkunu arkadaşımız belirlemiştir markamızın ismini. Sonrasında Blueport ismindeki e harfi tasarımı bozduğundan hiç tereddüt etmeden logodan e harfini çıkartmış, Bluport’u özgünleştirmiştir. Burada ekip önemli diye boşuna demiyoruz! Zaman ilerledikçe ekibin eli güçlendi. Gelen stajyerler bile daim olmak istedi. Öyle güzel büyüdük ki gelen herkes yerine çok yakıştı.

Büyümek demişken açık havayı  hep sevdik. Kayseri Osb’inde gördüğünüz tüm açık hava üniteleri ReklamS markası adı altında firmamıza ait mecralarımızdır. ReklamS hakkında detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz.

Hakkında demişken ne iş yaptıysak hakkını vermeye çalıştık. İnsanlar globaldan yerele yönelirken biz yerelden globala göz diktik. 2. Şubemiz olan İstanbul’dan sonra yakın zamanda da 3. Şubemiz Hannover’de yerimizi aldık. Ama Anadolu da yetişenler iyi bilir. İlk göz ağrısı farklıdır. Gözümüzün nuru Kayseri şubemizde çalışan 17 kişilik minik ekibimizle Bluport’a yol arkadaşlığı ediyoruz. Elimize, kolumuza kuvvet veren herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Bluport’un tüm hakları ekibin emeğinde saklıdır.

1