Dil

TANITIM FİLMİNDE SIRADANLIĞIN DIŞINA ÇIKMAK

TANITIM FİLMİNDE SIRADANLIĞIN DIŞINA ÇIKMAK

Merhaba,

Öncelikle biliyoruz ki, her markanın bir hikayesi var.

Ve sizinle aynı işi yapan rakip firmaların hikayelerinin de, sizinkine benzediği gerçeğini kabullenecek olursak, öykünüzü insanların hafızasına kazımak biraz zahmetli bir iş. Bu yüzden günlük kararlarla ve klişe yöntemlerle değil, “profesyonel bir planlama” ve “eşsiz bir anlatı” ile kendinizi sunmanız gerekiyor.

Bizler de Bluport Crative olarak tam da bu noktada devreye giriyoruz. Mesela, yukarıda izlediğiniz MGrup Matbaa’nın tanıtım filmi! Asıl işimiz “algı yaratmak” olduğu için, MGrup Matbaa’nın hikayesini anlatırken ” Artık farklı şeyler söylemenin zamanı!” dedik. Bu yüzden, müşterisine söylemek istediklerini önce biz dinledik. Ve bu cümlelerden rakip markaların defalarca kullandıklarını bir bir eledik. Sonra matbaayı gezdik dolaştık.

Rakiplerin defalarca gösterdikleri şeyleri değil, MGrup’un onlardan farklı olan, onlarda olmayan hatta olsa bile daha önce gösterilmemiş biçimiyle neyi varsa tek tek seçtik. Sonuç olarak, hem MGrup’un hikayesi hem de bizim onlar için hazırladığımız “tanıtım filmi” bambaşka bir boyut kazandı.

Sözün özü ayakları yere sağlam basan bir stratejiniz varsa kıymetli fakat bilindik bir hikayeyi bile bir efsaneye çevirebilirsiniz. Şimdi huzurlarınızda, tasarıma ve baskıya dair, daima en kaliteli imkan ve çözümleri sunan MGrup

Matbaa için hazırladığımız tanıtım filmi!

Paylaş: